Často kladené otázky

Uvědomujeme si, že máme v oblasti realizací smart home konkurenci a že nejsme jediná společnost na trhu, která systémy pro chytré domy nabízí. Proto Vám přinášíme pár základních obecných otázek.

Mohu si u vás systém elektroinstalace pro smart home vyzkoušet?

Odpověď: Ano, můžete. K dispozici je Vám náš showroom, kde si můžte veškeré funkce vyzkoušet,

Musím si pořizovat celý systém chytrého domu?

Odpověď: Ne, to není nutné. Stačí nám říci o jaké funkce či automatizace máte zájem ihned a které by jste si případně přáli do budoucna. Díky našemu systému plánování, optimalizaci technologií a použitím modulového systému je možné Váš smart home kdykoliv rozšířit o další možnosti.

Jakou vlastní spotřebu má řídící systém smart home?

Odpověď: Některé konkurenční systémy používají systémy s velmi vysokou vlastní spotřebou, přehřívají se a je potřeba je chladit. My ovšem používáme osvědčený inteligentní systém LOXONE, založený na principu PLC automatu s minimální spotřebou.

Jaká je cena systému inteligentní elektroinstalace pro smart home?

Odpověď: Pokud se budeme bavit o elektroinstalaci na klíč, pak víme, že některé elektromontážní firmy nabízejí realizaci klasických elektrorozvodů za cenu, za kterou my Vám dokážeme nabídnout základní inteligentní elektroinstalaci.

Máte nějaké další dotazy? Není Vám vše jasné? Kontaktujte nás nebo navštivte náš showroom. Rádi Vám vše představíme a vysvětlíme.

12 + 14 =

Share This