Služby

 

Pokud jste se rozhodli pro využití našich služeb, stačí Vám už jen pár kroků … , o které se k Vaši spokojenosti postarají naši kvalifikovaní odborníci.

 

Nabízíme komplexní služby při realizaci domácí automatizace Loxone.

 

Plánování

 

Naplánujte s námi všechny požadované funkce od stínící techniky, přes osvětlení až po vytápění či dobíjení elektromobilů

 

Tahání kabeláže a instalace

 

Bez správného naplánování a následné kabeláže byste v budoucnosti mohli přijít o mnoho funkcí. (náklady na kabeláž nebudou o moc vyšší než u klasické kabeláže)

 

Test periférií

 

Do našeho bezplatného konfiguračního softwaru se přidají všechny vstupy a výstupy. Díky naší ověřovací funkci se ověří všechny vstupy a výstupy, případně tlačítka a spotřebiče.

 

Konfigurace

 

Kabeláž je v pořádku a přichází čas na náš konfigurační software. Pro všechny nejdůležitější funkce jsou již integrovány předem připravené objekty, se kterými se pracuje rychle a jednoduše.

 

Zprovoznění a nastěhování

 

Krabice jsou již vybalené, nábytek na svém místě. Základní programování chytrého domu od Loxone, jako je regulace pokojové teploty nebo automatické žaluzie, je hotové.

 

Optimalizace

 

Domácnost máte již nějaký čas zaběhnutou a poznali jste svůj nový dům. Po 2 až 3 měsících vás znovu navštívíme, abychom splnili vaše přání a rozšířili funkce tak, jak jste si poznamenali.

Share This